O mně

 

V realitách jsem od roku 2001. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené

s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě až neskutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni stejně jako sport. Točím video prohlídky, 3D vizualizace ascany nemovitostí, virtuální videa, létáme i dronem, využívám profesionálního fotografa, satelitního snímkování, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích Facebook, Linkedin, Tik Tok, Instagram, využívám i Wacap Business, Viber, Messenger  v poslední době i IA, vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost, za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti, nebo vám najít tu pravou a vysněnou nemovitost. Pohybuji se i na trhu investičních nemovitostí.

Punc Profesionality?

Abych zde nastínil, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že se práce dá dělat dobře, anebo špatně. Pracoval jsem ve vícero realitních kanceláří v Brně a v Praze, zastával post jednatele. Jsem držietem licence Realitního makléře ARK ČMS již od roku 2001. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu nejlepší cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývají lidské příběhy. Každý prodej je trochu jiný a je nezbytné, aby se makléř přispůsobil konkrétním potřebám daného obchodního případu. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení precizní práce, která ovšem musí dávat smysl a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mnou pak stojí také výsledky, o čemž nejlépe hovoří recenze klientů a dlouholetá praxe. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, kontaktujte mě. Rád se s Vámi spojím dle časových možností.

Roman Kvasnica

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení